Aktuálně

 

SVČ Sluníčko Lomnice nad Popelkou připravilo zajímavou aktivitu – test o našem městě Lomnice nad Popelkou s názvem ZAJÍMAVOSTI Z LOMNICE.

Během 5 dnů zkuste odpovídat na otázky, každý den jich bude 5. Přívěšek s lomnickým tataříkem bude odměnou pro každého, kdo bude mít alespoň 23 správných odpovědí.

Začínáme 15.května – ZÍTRA. Odkaz na test ZAJÍMAVOSTI Z LOMNICE najdete na našem fb a www.svclomnice.cz.

 

Sledujte facebook SVČ Sluníčko, kde 21.května zveřejníme výherce.

Zúčastnit se může každý bez rozdílu věku či místa bydliště.

 

1.kolo soutěžních otázek 15. května :        https://forms.gle/NbUsymZ2LqJHBdYA8

2.kolo soutěžních otázek 16. května:  https://forms.gle/yMrdMQ7WpTon7Fez5

3. kolo soutěžních otázek 17. května: https://forms.gle/p9osM3hWBA6epMAx9

4. kolo soutěžních otázek 18. května: https://forms.gle/DmMcNduwBuQCxmM89

5. kolo soutěžních otázek 19. května: https://forms.gle/mJy1P8oayJhECDqq9

_____________________________________________________________________________________________________________

Nabídka táborů Střediska volného času Sluníčka z Lomnice nad Popelkou

 www.svclomnice.cz 

Nová kniha Pavly Soletky Krátké a Marie Snášelové Štorkové na HITHIT.cz

19. května 2020, Lety - PUTOVÁNÍ bude nová autorská kniha rodinného poberounského nakladatelství Elmavia spisovatelky/pedagožky Pavly Soletky Krátké a malířky/ilustrátorky Marie Snášelové Štorkové. Na jejím vzniku se můžete podílet i vy, a to prostřednictvím platformy www.hithit.cz, kde od 19. května běží 37 denní kampaň na podporu tohoto jedinečného projektu.

Máte rádi Vánoce, tradice, vůni vanilky a perníčků? Jste milovníci poetických příběhů a snových ilustrací? Toužíte po hlubokých prožitcích a naplněném čase se svými blízkými? 
PUTOVÁNÍ je kniha, která provede dospělé i děti den po dni celým vánočním časem, od 1. prosince až do 6. ledna. Je krásné si uvědomit, že celé toto období trvá 37 pohádkových dní a 37 kouzelných nocí. Každý den nalistujeme novou kapitolu starého příběhu, který všichni alespoň trochu známe a o Vánocích si jej vyprávíme i o něm zpíváme. Uhádli jste? Ano, sama Marie s Josefem budou našimi hlavními hrdiny. Možná budete překvapeni, jak moc se jejich životy podobají těm našim. I když se jedná o staré biblické vyprávění, kniha svým pojetím oslovuje dnešního člověka. Nečekejte složitý náboženský text, ale poetické vyprávění plné života.
„Rády bychom knize PUTOVÁNÍ umožnily doputovat ke svým čtenářům ve hmotě. Vždyť by byla škoda, že by nenávratně zapadla v elektronickém šuplíku. Tištěná kniha je prostě tištěná kniha! A zejména tato, která se může stát každoročním společníkem ve vánočním čase. Díky crowdfundingu se nám podařilo úspěšně dokončit již dva naše autorské projekty Pohrátky knižní verzi a Pohrátky audio verzi. Tomuto způsobu finanční podpory s lidskou tváří i nadále věříme a zejména v této době nám dává smysl,” vysvětluje autorka rukopisu Pavla Soletka. „Na každého, kdo náš projekt tímto způsobem podpoří, čeká mnoho krásných odměn, mezi kterými samozřejmě dominuje kniha PUTOVÁNÍ s osobním věnováním, ale i další přitažlivé dary. Co třeba obdarovat své blízké autorským příběhem s ilustrací přesně na míru… Všem přispěvatelům předem děkujeme za podporu. Věříme, že kniha PUTOVÁNÍ přinese svým malým i velkým čtenářům mnoho radosti,” dodává ilustrátorka Marie S. Š.

123 1234

Aktuality

  • Tábory BUDOU!!!

    15.5.2020

    Tábory BUDOU! Tak si vybarte z nabídky Střediska volného času Suníčko! Nabídku mají opravdu bohatou. www.svclomnice.cz